ttmagic urządzenia

PRODUKTY

U nas znajdziesz papiery, folie oraz inne akcesoria
potrzebne do kreatywnej pracy

ttmagic urządzenia
TheMagicTouch

OKI Pro7411WT z białym tonerem A4

Drukarka OKI Pro7411WT to kompaktowa drukarka A4 która oferuje szeroki zakres możliwości zdobienia odzieży i produktów promocyjnych. Dzięki zastosowaniu białego tonera, możesz drukować trwałe, ostre i wyraźne grafiki, w prosty sposób, nawet na produktach w ciemnych kolorach. Użycie zaawansowanego oprogramowania do druku SpaceControl V4 sprawia, że każdy jest w stanie wykonać profesjonalne wydruki.

SpaceControl

SpaceControl to oprogramowanie do drukarek OKI stworzone przez producenta papierów termotransferowych TheMagicTouch. Program zawiera profile wszystkich rodzajów papierów TheMagicTouch, co w znacznym stopniu ułatwia pracę z drukarką. Wszystko co musisz mieć, to odpowiednio przygotowaną grafikę i odpowiedni papier. Po wyborze z listy mediów odpowiedni papier na którym drukujesz, program dostosuje wszystkie ustawienia, aby grafika została wydrukowana poprawnie, jak np. wydruk w odbiciu lustrzanym, czy dostosowanie gęstości białego tonera (oszczędność pieniędzy). Program również pozwala dostosowanie jasności wydruków, czy powielać grafikę na każdym arkuszu papieru.

Ponadto, SpaceControl V4 tylko w przypadku modelu Pro8432WT pozwala na zamianę kolejności białego tonera z ostatniego na pierwszy (CYMW/WMYC), co jest przydatne w przypadku druku na papierach kolorowych, barwionych w masie (np. zaproszenia) i w niektórych aplikacjach termotransferowch.

Szybki zwrot inwestycji!

Kupując drukarkę OKI Pro7411WT możesz liczyć na szybki zwrot inwestycji. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.

Specyfikacje techniczne: https://www.oki.com/pl/printing/images/Pro7411WT_Specyfikacja_PL_tcm3-174669_tcm97-42277.pdf