ttmagic urządzenia

PRODUKTY

U nas znajdziesz papiery, folie oraz inne akcesoria
potrzebne do kreatywnej pracy

ttmagic urządzenia
TheMagicTouch

OKI Pro9542

Drukarka OKI Pro9542 to drukarka o maksymalnym formacie druku SRA3, o szczególnych możliwościach. Posiada ona standardowe 4 kolory CMYK i dodatkowo biały, co zapewnia wydruk w wyraźnych, żywych i ostrych kolorach na nośnikach w każdym kolorze, nawet czarnym, czy bezbarwnym. OKI Pro9542 została stworzona do wydruku grafik i produkcji niskonakładowej.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

OKI wprowadza zupełnie nowy poziom w druku cyfrowym. Drukarka Pro9542 to drukarka CMYK+1, oferująca unikatową możliwość wydruku piątym, białym kolorem, jak również pełnokolorowy wydruk no podłożu o dowolnym kolorze. W Przypadku Pro9542, toner biały jest nakładany jako pierwszy w kolejności, dzięki czemu zapewni poddruk w białym kolorze, co pozwala na osiągnięcie idealnej barwy kolorów nawet na czarnych podłożach.

JAKOŚĆ, ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Pro9542 to idealne rozwiązanie dla branży kreatywnych i graficznych. Technologia LED zapewnia doskonałej jakości wydruki. Proces który mógł być osiągnięty tylko poprzez zastosowanie drogiego sprzętu cyfrowego lub litografii, stał się dostępny od ręki i atrakcyjny kosztowo, nawet dla niskich nakładów.

DRUKUJ NA CZYM CHCESZ

Pro9542 obsługuje szeroką gamę mediów o gramaturze do 360g/m2, oraz formatach od A6 do SRA3, a nawet umożliwia druk banerowy długości do 1321mm. Funkcja Auto Media Detect zapewnia wysoka wydajność poprzez automatyczne wykrywanie mediów i kalibracje. Jeśli dodamy do tego prędkość druku do 50 stron na minutę dla formatu A4, oraz druku dwustronnego w gramaturze nawet do 320g/m2, otrzymujemy urządzenie bezkonkurencyjne w swojej klasie. Stosując papiery termotransferowe, wydruki z drukarki możemy również przenieść na produkty jak np. kubki ceramiczne, drewno, czy tkaniny, z kolei wymieniają Fuser w drukarce, możemy drukować na takich produktach jak gotowe koperty, czy torebki papierowe.

Ograniczeniem jest wyobraźnia!

Pełna specyfikacja drukarki dostępna na stronie: https://www.oki.com/pl/printing/images/Pro9542dn_Specification_sheet_PL-PL_v1_tcm97-23131.pdf